שגיאה
  • שגיאה בטעינת הזנת מידע.
Home קידום אתרים

קידום אתרים ובניית אתרים בג'ומלה

Sample image

קידום אתרים הינו תהליך שיפור והגדלת תנועה איכותית לאתר מסוים בעזרת מנועי חיפוש. מקור התנועה הוא דרך דף התוצאות ה"אורגני" של מילות החיפוש (עמודת התוצאות הראשית, בשונה מעמודת הקישורים הממומנים). ככל שדירוג האתר גבוה יותר בעיני מנוע החיפוש כך האתר ימוקם גבוה יותר ברשימת תוצאות החיפוש ויותר גולשים אשר מחפשים אחר הביטוי הרלוונטי למבוקשם יכנסו לאתר.

קידום אתרים, כאסטרטגיה שיווקית להגברת חשיפה של אתר מסוים, מתחשבת באלגוריתם על פיו פועל מנוע החיפוש ומהם מילות החיפוש בעזרתם הגולשים מחפשים אחר התוכן המסוים. המאמצים בקידום אתרים מתרכזים בקוד האתר, מבנהו ונגישותו למנועי חיפוש. טכניקות אחרות של קידום אתרים הידועות כ"קידום אפור" מנסות להערים על מנועי החיפוש בצורות לא אתיות כמו ציפוף מילות חיפוש ושימוש בחוות קישורים. אחת ממטרות מנועי החיפוש היא לאתר אתרים מסוג זה ולהסיר אותם מרשימות החיפוש.

כיום ניתן למצוא בשוק מספר חברות קידום אתרים אשר מעניקות את שירותיהם ללקוחות בעלי אתרים על פי דרישה. לרב קידום אתר הינו חלק ממערך רחב של שיווק באינטרנט. מכיוון שהתחום דורש שינויים בקוד ה- HTML של האתר חברות בניית אתרים ועיצוב אתרים מיישמות הרבה מטכניקות קידום אתרים.

 
רוצים אתר דינאמי מתקדם?
 
 
 
 
 
 

פורום

האתר נבנה על ידי אקטיביטק בע"מ
התע"ש 10, רמת גן
טלפון: 077-345-1111