ג'ומלה

Sample image

בניית אתרים בעזרת ג'ומלה נהיה קל מאי פעם - הצטרפו לקהילת ג'ומלה המתרחבת . כניסה לפורומים

Sample image

מבחר רחב של תבניות לג'ומלה , ג'ומלה מערכת ניהול תוכן הכוללת בתוכה מבחר תבניות לג'ומלה.

בניית אתרים בעזרת ג'ומלה

בניית אתרים בג'ומלה - לוח שנה

בואו לראות את לוח השנה של ג'ומלה - אירועי ג'ומלה בארץ ובעולם , בניית אתרים ועוד

בניית אתרים נהייתה קלה יותר בעזרת מערכות הניהול שאפשרו לנו לבנות אתר בעזרת המערכת ולא בעזרת קוד

 

Home איך מתחילים בניית אתרים בג'ומלה - איך מתחילים

בניית אתרים בג'ומלה - איך מתחילים

Sample image

בעזרת ג'ומלה בניית אתרים מעולם לא הייתה קלה יותר. ג'ומלה היא מערכת ניהול תוכן (CMS) עטורת פרסים ומשמשת לבניית אתרים ויישומי רשת מתקדמים באינסוף תחומים ומעל לכל, מערכת זו לבניית אתרים היא בקוד פתוח. כלומר מתייעלת ומשתכללת ע"י קהילת המשתמשים ולכן היא גם חינמית. המערכת מאפשרת ניהול ושליטה מלאה בכל האתר בצורה דינאמית ופשוטה המבוססת על דפדפן ואינה דורשת כל ידע טכני ממנהלי האתר. המערכת פותחה במיוחד על מנת לתת מענה לבנייה וניהול אתרי אינטרנט ואינטרה-נט מעודכנים, קלים לשימוש, אפקטיביים וידידותיים. הממשק כולל מספר מודולים יחודיים שפותחו בחברתנו. ואתרים שמוכנים לפרסום באינטרנט
בניית אתרים בעזרת מערכות ניהול תוכן   המלצות: פרסום חינם בגוגל

מערכת ניהול תוכן היא תוכנה אשר כמו ספרייה מאפשרת למנהל האתר מעקב אלגנטי אחר כל פריטי התוכן שבו. פריטי התוכן יכולים להיות טקסטים, תמונות, קבצי וידאו, מסמכים עד כמעט כל מה שניתן לחשוב עליו. ייחודה של המערכת היא דרישתה  לידע טכני כמעט אפסי.
יתרונה המרכזי של ג'ומלה בתהליך בניית אתרים מודרניים הוא המודולאריות שלה. ניתן להוסיף ולהוריד כמעט כל יישום (פורום, רשת חברתית, חנויות רשת ועוד..) בעזרת כמה קליקים של עכבר מה שמבטל את תלות הלקוח בחברת בניית אתרים.

למה לבנות אתר בג'ומלה?
הודות לריבוי המשתמשים במערכת בכל רחבי העולם, המערכת יציבה ואמינה.
המערכת ידידותית מאוד למנועי חיפוש כך שניתן בקלות יחסית לקדם כל אתר לראש תוצאות החיפוש בגוגל.
בג'ומלה קיימת קהילה גדולה ופעילה מאוד התומכת בקוד ומוציאה כל העת שדרוגים תוספות ועדכונים.
קיימים מקרים רבים בהם מערכת מסחרית לא מתוחזקת ולא מפותחת ע"י החברה. כיוון שג'ומלה נתמכת ע"י קהילה גדולה של מפתחים, כל העת המערכת מתפתחת ומשדרגת את מרכיביה השונים.
אין תלות בין בעל האתר לחברת הבניה, בעל האתר יכול לקבוע בכל עת אם להמשיך עם החברה שבנתה את האתר או לעבור לחברה אחרת. בעל האתר אינו לקוח שבוי.
אין כל בעיה להעביר את אחסון האתר מחברה לחברה (משרת לשרת) אין תלות של בעל האתר בחברה המאחסנת. קיים מגוון עצום של תוספים והרחבות שעלות פיתוחם באופן עצמאי גבוהה מאוד.

ניתן להוריד את המערכת חינם!

יתרונות בניית אתרים בג'ומלה
ידידותיות - מערכת ידידותית המקנה אפשרות לניהול מושלם ושליטה מלאה בכל חלקי התוכן של אתר האינטרנט בצורה דינמית ופשוטה על ידיכם ללא צורך בידע טכני.
אבטחה - המערכת כוללת ממשק ניהול ((Admin אינטואיטיבי, ידידותי ומתוחכם לניהול האתר מכל מקום (ניהול מרחוק) ובכל עת באמצעות גישה מאובטחת ומערכת הרשאות. אתר בעברית וגם.. אתר באנגלית - מערכת אתרים כפולה, הכוללת אופציית החלפת שפה עברית / אנגלית ועדכון במקביל ממשק הניהול.
גמישות - הוספת דפי מידע ללא הגבלה. הזנת התכנים למערכת בדומה לפורמט Word הכוללת אופציית הזנת טקסטים, וכן אפשרויות עריכה ועדכונים באמצעות מערכת אייקונים ידידותית.
שליטה מלאה בעריכת התכנים - שליטה בתכנים באמצעות עורך HTML בדומה לפורמט Word מבחינת פונט (גודל צבע, סוג), פסקה, כיוון כתיבה, טבלה, הוספת תמונות, שילוב קבצים, וקישורים (HyperLinks).
פשוט להעתיק ולשמור - שיטת הזנת התוכן למאמר פשוטה ויכולה להיות באחת מהאפשרויות הבאות: הקלדת תכנים באמצעות העורך כולל הוספת תמונות, עיצוב הטקסט וכד' או העתקת תכנים מקובץ Word תוך שמירה על הגדרות הטקסט, הסטייל, הפסקאות, הקישורים והתמונות המשולבות.
מודולריות - ניתן להוסיף תכנים לאתר באמצעות מערכת הניהול בחלוקה לפי קטגוריות שונות וכן להוסיף קטגוריות ראשיות וקטגוריות משנה לבחירתכם ללא הגבלת כמות. כמו כן, קיימת אפשרות להוספת מאמרים / הרצאות / עיתון חודשי וכד' ללא הגבלת כמות ונושאים.
חיפוש קל ונוח - מנגנוני חיפוש על כל תכני האתר.
אלפי הרחבות שונות שניתן להוסיף לאתר על מנת לשפר את הפונקציונאליות שלו (מערכות פורומים, חנויות וירטואליות, בלוגים, צ'אטים ועוד).
נגישות מקסימאלית עבור מנועי חיפוש והתאמה מלאה לקידום אתרים. |

 
רוצים אתר דינאמי מתקדם?
 
 
 
 
 
 

האתר נבנה על ידי אקטיביטק בע"מ
התע"ש 10, רמת גן
טלפון: 077-345-1111

סקר בניית אתרים

מערכת ניהול התוכן הטובה ביותר לבניית אתרים היא :